ترمیم رابطه سرد شده | روانشناس آزاد نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

با مردی که در رابطه سرد شده چگونه رفتار کنیم ؟

کنار گذاشتن نا امیدی 

به همسرتان زمان دهید

دست از کنترل و چک کردن همسرتان بردارید

از همسرتان فاصله بگیرید

و ...  

  

 

با مردی که در رابطه سرد شده چگونه رفتار کنیم ؟

زندگی مشترک و روابط زناشویی همیشه آن طور که شما قبل از ازدواج تصور می‌کنید، پیش نخواهد رفت. بعضی وقت ها با گذشت زمان رابطه مشترک به سردی می رسد و طرفین هیچ انگیزه ای برای بودن در کنار هم ندارند.  بی انگیزگی و بی علاقگی مردها در زندگی مشترک می تواند باعث وقوع اتفاق های نگران کننده ای در یک رابطه شود. 

زمانی که مردی از شما فاصله می‌ گیرد، ناخود آگاه ذهن خود را به سراغ این مسئله می رود که شاید همسرتان درگیر روابط عشقی جدیدی شده است و احساساتش را در رابطه دیگری خرج می کند. حتی فکر به این مسئله هم می تواند باعث تشدید بهم ریختن کامل زندگی و نگرانی ها شود. بهتر است پیش از آنکه ذهنتان را درگیر فکرهای منفی کنید به صورت منطقی تر به این رابطه فکر کنید.

ترمیم رابطه سرد شده

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

Number1 کنار گذاشتن نا امیدی : بهتر است در یک چنین شرایطی ناامیدی را کنار گذاشته و تلاشتان را بر پایه ساختن دوباره رابطه بگذارید. تا از چیزی مطمئن نشده اید، افکار منفی نداشته باشید. اولین گام برای برطرف نمودن سردی احساسات همسرتان بسیار محکم و پایدار گام بردارید. ناامیدی باعث می شود که تصمیمات منفی بگیرید و این مسئلخ باعث دور شدن شما از همسرتان می شود و هیچ تاثیر بر سرانجام رابطه تان نخواهد گذاشت.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question ترمیم رابطه سرد شده | روانشناس نعمتی09154433487

 

Number2 به همسرتان زمان دهیدپس از اینکه متوجه سردی رابطه تان شدید بهتر است به همسرتان برای اصلاح و ترمیم رابطه فرصت دهید. همچنین بگذارید تا کمی در دنیای خودش به تنهایی سیر شود. اگر به غذا میلی ندارد به او اصرار نکنید. حتی اگر برای آمدن مهمانی تمایلی ندارد، مهمانی را کنسل کنید یا تنهایی در آن جا حاضر شوید.

Number3 دست از کنترل و چک کردن همسرتان بردارید : برای جلوگیری از تشدید شک و تردیدها در ذهنتان دست از هر گونه اقدام پنهانی برای کنترل و چک کردن همسرتان بردارید.هرگز به صورت مخفی نیزبه سوی موبایل همسرتان نروید و او را تعقیب نکنید. بگذارید فکرتان به سوی افکار مثبت حرکت کند تا ذهنتان از موضوعات منفی خالی شود.

Number4 از همسرتان فاصله بگیرید : فاصله گرفتن شما از همسرتان نباید طوری باشد که این تصور را در ذهن همسرشما ایجاد کند که شما هم از وضعیت به وجود آمده راضی هستید و شرایط آنطور که باید باشد، برایتان دشوار و سخت نیست. فاصله گرفتن شما از همسرتان به این معنا است که بگذارید کمی آرامش داشته باشد. شاید در یک چنین شرایطی ترجیحش این باشد که تنهایی را برای مدت زمانی تجربه کند، به هیچ عنوان مانع همسرتان نشوید و بگذارید حس اسیر شدن و درگیری از سوی شما را نداشته باشد.

 

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question ترمیم رابطه سرد شده | روانشناس نعمتی09154433487

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

ترمیم رابطه سرد شده | روانشناس نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1