تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

مردتان را آزاد بگذارید

به دنبال نشانه های خیانت باشید

زیر نظر گرفتن روابط همسر

مکالمه های مخفی با افراد ناشناس

همسرتان را امتحان کنید

صحبت‌های رمزی و شماره‌های ناشناس

به ملاقاتش سرزده بروید

و ...  

  

 

آیا به تازگی همسرتان رفتارهای مشکوکی پیدا کرده است و شم زنانه‌تان گواه این مسئله است که همسرتان دارد به شما خیانت می کند. آیا همسرتان دارد چیزی را از شما پنهان می کند. تمامی شواهد گواه این است که پای زن دیگری در میان است. شما شاید اشتباه می‌کنید و صرفا تمامی شواهد سوئ تفاهمی بیش نباشد. ولی شک به خیانتکار بودن یک مرد موضوعی نیست که به آسانی بتوانیم از آن صرفنظر کنیم ، در حالی که اثبات آن همچنین آسان نیست.

چنانچه به دنبال راهی برای کشف و تشخیص خیانت همسر هستید و خواستار اطمینان پیدا کردن از همسرتان هستید که به شما خیانت می‌کند یا نه با ما همراه باشید و طبق این پنج مرحله عمل کنید:

 

تشخیص خیانت مرد

 

Number1 تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی 09154433487 مردتان را آزاد بگذارید : برای بیرون نگه داشتن این نگرانی‌های آزاردهنده از سرتان تنها دو راه دارید. نخست این که درباره ی این نگرانی‌ها با همسرتان صحبت کنید و پاسخ قانع کننده ای از او دریافت کنید. دوم این که از همسرتان مخفیانه مراقبت کنید و سعی کنید برای اثبات خیانتش سندی پیدا کنید.چنانچه در رابطه‌ خود احساس ناامنی دارید ، درباره احساساتتان با همسرتان حتماً گفتگو کنید. 

گاهی اوقات این حس ناخوشایند تنها یک سوءتفاهم است. یک گفتگوی صادقانه و شفاف به روشن شدن حل مشکلات و قضایا کمک می کند، اگر حتی یکی از شما به روی لبه ی پرتگاه خیانت ایستاده باشد. ولی چنانچه شک و بدبینی تان پس از گفتگو برطرف نشد، تنها راه برای رسیدن به جواب حقیقی این مسئله است که برای کشف خیانت ، کارآگاه بازی کنید و هنگامی که همسرتان سرش گرم است به دنبال علائم و نشانه های خیانت باشید.

صحبت درباره خیانت با همسری که خیانت کردن عادت او شده است و به دفعات مکرر دست به خیانت زده است، هیچ گونه فایدهای ندارد، زیرا هر چه هم که شما گریه و زاری کنید و او را به یاد اینکه چه قدر دوستش دارید بیاندازید او خودخواهانه باز هم تنها به خودش می اندیشد. پس بنابراین به جای این که از عشقتان به خاطر خیانتش گله مند شوید ، او را آزاد گذاشته تا فکر کند که همه چیز را فراموش کرده‌اید.در هر صورت نمی‌توانید مچ همسر خیانتکارتان را بگیرید. تنها وانمود کنید که همه چیز عادی است و رفتارهمسرتان را یک چند روزی تحت نظر بگیرید. هنگامی که همسرتان مطمئن شد که دیگر به او شک ندارید، در مراحل بعدی برای گرفتن مچ همسرتان در حال خیانت اقدام کنید.

 

Number2 تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی 09154433487 به دنبال نشانه های خیانت باشید : افرادی که به همسرشان خیانت می‌کنند نشانه‌های ظاهری و رفتاری فراوانی خواهند داشت که به کشف خیانت می‌تواند کمک کند. ولی توجه داشته باشید که وجود یکی یا هر چند تا از این علائم به تنهایی در همسرتان برای متهم کردن او کافی نیست.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی 09154433487

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

الف - تغییرات عجیب در ظاهر و رفتار همسر : آیا جدیدا متوجه تغییراتی غیرطبیعی در رفتار همسرتان شده‌اید؟ آیا ناگهان همسرتان شروع به باشگاه رفتن می کند ؟ به سر و وضع خود می‌رسد یا خود را خیلی غیر طبیعی معطر می کند که هوش از سرتان می‌برد؟ هیچ علت خاصی برای این گونه تغییرات وجود ندارد و همیشه تقریباً خیلی بی مقدمه و ناگهانی رخ می‌دهد.

آیا همسر شما اصرار زیادی بر تنها بودن دارد؟ البته اکثر ما گاهی نیاز داریم که یک مقدار تنها باشیم. ولی آیا همسرتان بیش از اندازه به روی حریم شخصی‌اش حساس شده و از آن با پرخاشگری محافظت می‌کند؟ و از پاسخ دادن به سوالاتتان درباره این که کجا بوده اید و چه کار می‌کرده اید طفره می رود؟ اگر پاسخ شما مثبت است، بایستی بدانید که با علائم خیانت مواجه هستید.

 

ب - دورهمی‌های مشکوک و برنامه کاری غیرمعمول : ماندن ناگهانی همسرتان تا دیر وقت بر سر کار یا مرتب رفتن به دورهمی‌ که تا الان سابقه نداشته است. اگر هیچ موقع همسرتان از شما برای رفتن به دور همی دعوت نکرده است یا همیشه سرحال و شاد به خانه برمی‌گردد کاملا آگاه باشید که خیانتی در راه است.

 

ج - ترک نمودن پی در پی منزل : آیا همسرشما هر از چند گاهی از خانه خارج شده و یا برای ترک خانه احمقانه‌ترین بهانه‌ها را می‌آورد؟ هیچ اشکالی ندارد. منتها وقتی پیشنهاد می‌دهید که شما نیز به همراهش خارج از خانه بروید تا قدری هوا بخورید، چه می گوید؟ آیا برای شما بهانه می‌آورد که باید تنها به آنجا برود. این مسئله کاملا شک برانگیز است ، این طور فکر نمی‌کنید؟

 

Number3 تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی 09154433487 زیر نظر گرفتن روابط همسر : بی هیچ گونه شکی همسر خیانتکار دنبال راهی برای برقراری رابطه با معشوقه خود خواهد بود و از همین طریق شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید شکتان به خیانت همسر صحیح است یا نه.

 

Number4 مکالمه های مخفی با افراد ناشناس : آیا همسرتان هر کجا که می رود، حتی در سرویس بهداشتی، تلفن همراه خود را نیز با خودش می برد؟ چنانچه همسرتان و تلفن همراهش تبدیل به دو یار جدانشدنی شده‌اند، احتمال دارد که همسرتان سرش جایی گرم است. رمز گذاشتن به روی تلفن همراه ، پاک کردن سوابق تماس، تماس‌های گونگون با شماره های ناشناس یا نبود اطلاعات تماس به روی قبض تلفن همگی از علائم آشکار مخفی نگه داشتن مسئله ای است.

 

Number5 صحبت‌های رمزی و شماره‌های ناشناس : تنها حرف زدن همسرتان با تلفن همراه خود نیز یکی از نشانه های خیانت مردان است. معذب بودن در حضور شما موقع صحبت کردن یا این که در زمان صحبت از شما فاصله می گیرد. یا شاید حتی پیامکهای مشکوکی را با شماره‌های ناشناس به روی تلفن همسرتان دیده باشید. به یاد داشته باشید که افرادی که همواره خیانت می کنند ، شماره معشوقه شان را با نام دیگری سیو می‌کنند و با کلمه های رمزی ابراز علاقه می‌کنند.

 

Number6 محدود نگه داشتن ناگهانی شما برای دست یافتن به وسایل ارتباطی : همسرشما بیشتر رمزهایی را که شما می دانسته‌اید، تعوض کرده است و هنگامی که از او می‌خواهید که رمز جدید خود را به شما نیز بگوید، بهانه‌ می‌آورد و همچنان رمز را مخفی نگه میدارد. همچنین صفحه ی رایانه‌ خود را به شکلی نگه می دارد که نتوانید صفحه‌ او را ببینید، کاری که پیش از این هیچ گاه انجام نمیداد.این گونه موارد از نشانه‌های خیانت چتی شوهر باشد.

 

Number7 همسرتان را امتحان کنید : اگر علائم و نشانه‌های یاد شده درمورد همسرتان صدق می‌کند، احتمال دارد که شکتان مبنی بر خیانتش تشدید خواهد شد. در این مرحله شاید بهترین راه برای کشف خیانت همسر این باشد که او را به طور مستقیم یا غیر مستقیم مورد امتحان قرار دهید.

 

Number8 به ملاقاتش سرزده بروید : هر چند وقت یکبار زود به خانه برگردید یا سرزده به محل کارش بروید. مواظب باشید متوجه نشود که هدفتان از این کارها تجسس است و می‌خواهید مچ او را بگیرید. یک بهانه برای این حضور بی‌موقع داشته باشید. چنانچه همسر شما در حال خیانت به شما باشد، اولین کاری که به جای لبخند زدن و خوش آمد گویی انجام میدهد، این است که مسئله ای را پنهان کرده یا عصبانی و حتی متعجب می شود.

می توانید همچنین هنگامی که اصلا همسرتان انتظارش را ندارد، مخصوص وقتی مدت زمانی است ساکت و تنها بوده، ناگهان بالای سر همسرتان ظاهر شوید. آیا وقتی نزدیک همسرتان میروید، مخصوصا هنگامی که در حال کار با رایانه یا تلفن  بوده، از جا در آمده و عصبی می شود؟ چنانچه او از دیدن شما جا میخورد، احتمال دارد که در حال انجام کاری بوده که نمی‌خواسته است که شما از آن خبردار باشید.

 

Number9 به منظور رابطه تان پیش قدم شوید : چنانچه همسرتان بدون اطلاع و دیر وقت به خانه برگشت ، برای رابطه با همسرتان پیش‌قدم  بشوید. چنانچه همسرتان عصبانی شد و شما را از خود راند و سعی نمود که از برقراری رابطه ممانعت کند، احتمالا به علت خیانت خسته شده و دیگر توانی برایش باقی نمانده است.

 

Number10 خود را به خواب بزنید و او را زیر نظر بگیرید : چنانچه همسرتان در حال خیانت به شما باشد، احتمال دارد که ناگهان عادت‌های خوابش تغییر کرده باشد. او در زمان شب‌ و به بهانه ی این که کار دارد، تا دیر هنگام بیدار می‌ماند یا نصفه شب از خواب بیدار می‌شود و در منزل راه می‌افتد. وانمود کنید که به محض این که دراز کشیده اید و خوابتان برده است ببینید که همسرتان چه کاری می کند.

آیا او به هنگام شب از تخت خواب خارج می شود و بعد از مدت طولانی نزدتان برخواهد گشت؟ البته تحت نظر گرفتن رفتار شبانه همسرتان کافی نیست. برخی از مردان متاهل که خیانتکار هستند مخصوصا آن‌ افرادی که متوجه مشکوک شدن همسر خودشده اند، صبح زودتر از خواب بیدار شده تا اینکه با معشوقشان تماس بگیرند.

 

Number11 سطل زباله حقیقی و مجازی او را چک کنید : سطل زباله مکانی است خوب و فوق العاده برای از بین بردن اسناد خیانت پس بنابراین می تواند مکان مناسبی برای کشف خیانت نیز باشد. چنانچه همسرتان دائم  پای میز کامپیوتر خود هستند ، سطل زباله کامپیوترشان را چک کنید. احتمالا از زن دیگر عکس یا خرده اطلاعاتی باشد که به تشخیص خیانت کمک کند.

 

Number12 خیانت را ثابت کنید : اگر تنها تمام مراحل بالا را گذراندید و تقریبا مطمئن شدید که همسرتان خیانتکار است به دنبال  اثبات خیانت یا مچ‌گیری باشید. زیرا اگر حدس تان تنها مبتنی بر خیانت همسرتان سوءتفاهم باشد و اشتباه کرده باشید اطمینان داشته باشید که همسر تان شدیدا آزرده خواهد شد. آن موقع شما هستید که اعتمادش را زیر سوال می برید و رابطه‌ خود را نابود کرده اید. پس تنها در صورتی که اطمینان نسبی از خیانت پیدا کردید از روش زیر استفاده کنید :

یکی از دفعه هایی که او به صورت مشکوک و یا به بهانه غیرمعمول برای ترک منزل از خانه خارج می شود او را به صورت مخفیانه تعقیب کنید و حرکات او را زیر نظر بگیرید. چنانچه فرد خیانتکاری باشد مسلم است که موضوع روشن خواهد شد.بیشتر همسران خیانتکار آگاهانه و عمدی قصد دارند که بحث و دعوا کنند و در را پشت سرشان بکوبند و بروند؛ در حقیقت این مشاجرات زناشویی بهانه ای است برای ترک خانه و حضور سر قرار ملاقات با معشوق جدید است. چنانچه همسرتان تازگی بهانه‌گیر شده است دائم دعوا می کند و پس از دعوا منزل را ترک می کند و سعی کنید همسرتان را تعقیب کنید و چنانچه متوجه حضور شما شد، بهانه آورده که قصد دارید از او عذرخواهی کنید. چنانچه شک کرده اید همسرتان به شما خیانت می کند و نتوانسته فکرش را از سرتان بیرون کنید، پیش از هر مسئله درمورد احساس هایتان با او حرف بزنید و درمورد رفتارش توجیه منطقی از او بخواهید.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی 09154433487

 

ولی اگر که او نمی‌تواند شما را قانع نموده و نگرانی شما را از میان ببرد، از جر و بحث در این مورد دست بر داشته و او را آزاد بگذارید. تغییرات عجیب در ظاهر و رفتار ، برنامه کاری غیرمعمول و ترک منزل بدون هیچ علتی از جمله نشانه‌هایی است که می‎تواند به دلیل خیانت باشد. اگر این نشانه‌ها در همسر تان دیدید در مرحله بعدی او را زیر نظر بگیرید تا مطمئن شوید که او خیانتکار است یا خیر. مکالمه های پنهانی و صحبت‌‌های رمزی  ، محدود کردن ناگهانی شما برای دسترسی به گوشی شخصی نشان میدهد که احتمالا او رابطه پنهانی دارد. می توانید در مرحله بعد او را به صورت غیرمستقیم امتحان کرده که آیا مرد خیانتکاری هست یا نه. به عنوان مثال سرزده به ملاقاتش بروید یا باساختن یک پروفایل جعلی در صفحات مجازی همسرتان را امتحان کنید. در آخر میتوانید با تعقیب او  خیانتش را اثبات کنید.

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

تشخیص خیانت مرد | روانشناس آزاد نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1