جلوگیری از خیانت زنان | روانشناس نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

برای جلوگیری از خیانت زنان ناراحتی های خود را در کنار قدر دانی و حمایت بیان کنید

برای جلوگیری از خیانت زنان تنها در زمان مشکلات به روی روابط تان تمرکز نکنید

برای جلوگیری از خیانت زنان حتما رابطه تان را در الویت قرار دهید

برای جلوگیری از خیانت زنان حتما از همسرتان تعریف کنید

برای جلوگیری از خیانت زنان با یکدیگر احساساتتان را در میان بگذارید

برای جلوگیری ازخیانت زنان به محیط منزلتان تنوع دهید

برای جلوگیری از خیانت زنان بایستی احساساتش را درک کنید

  

 

یکی از نگرانی های مردانی که فکر می کنند همسرشان در معرض خیانت قرار دارد ، جلوگیری از آن است. پیشگیری از خیانت زنان جزء یکی از تکنیک هایی است که همه مردان بایستی از آن مطلع باشند. این گونه آموزش ها نه تنها باعث پیشگیری از خیانت خانم ها می شود، بلکه کیفیت زندگی زناشویی رانیز افزایش می دهد.

 

جلوگیری از خیانت زنان

 

راه های جلوگیری از خیانت زنان چیست؟

اگر مشکوک هستید که همسرتان ناراضی است و ممکن است به دنبال محبت دیگری باشد یا اگر شما یکی از زنان خیانتکار هستید یا در حال حاضر فقط وسوسه شده اید که خیانت کنید و می خواهید ازدواج خود را نجات دهید، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question جلوگیری از خیانت زنان | روانشناس نعمتی 09154433487

 

Number1 برای جلوگیری از خیانت زنان ناراحتی های خود را در کنار قدر دانی و حمایت بیان کنید

اگر برای شروع رابطه مشکل دارید، به  روانشناس خانواده مراجعه نمایید. ممکن است یک روانشناس بتواند کلماتی رابه جریان انداخته که پیش از این نمی دانستید که چه طور آنها را بیان نمایید. چنانچه فکر می کنید که ممکن است مسئله ای همسرتان را اذیت کند ولی نمی دانید که چیست و آن مسئله رانادیده می گیرید و منتظر هستید که زمان بگذرد. امکان دارد که این مسئله بارها در ذهن تان تکرار شود و هرگز حل نشود. پس بنابراین از او بپرسید که چه اشکالی دارد. به این ترتیب به او نشان می دهید که مایل به همکاری روی رابطه هستید و به او اهمیت می دهید.

 

Number2 برای جلوگیری از خیانت زنان تنها در زمان مشکلات به روی روابط تان تمرکز نکنید

باید در هر زمان و همیشه ، به فکر بهتر کردن رابطه خود با همسرتان جهت پیشگیری از خیانت زن باشید. درطول روز با همسر خود در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کنید. برای ایجاد اینگونه صمیمیت با او صحبت کنید و زمانتان را صرف انجام یک سری کارهایی کنید که دوست دارید ، حتی اگر کاری معمولی باشد مثل صرف یک دمنوش آمش بخش در صبح. این لحظه ها پایه محکم روابط هستند.

(( اثرهای روانی خیانت مثل سایر مشکلات قابل درمان هستند ، ولی به این شرط که آنها را دست کم نگیریم ))

 

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

Number3 برای جلوگیری از خیانت زنان حتما رابطه تان را در الویت قرار دهید

 باید رابطه تان از مهمترین و در اولویت ترین مسائل برای شما باشد و حتما از هر کارهایی که همسرتان برای شما انجام می دهد تشکر و قدردانی کنید. به طور مثال چنانچه در طی روز در منزل با فرزندانتان می ماند و شب برای شما غذایی خوب و عالی می پزد و ساعت های طولانی برای تأمین هزینه های زندگی  کار می کند یا تنها او نیازهای تان را به خوبی پیش بینی می کند.

 

 Number4 برای جلوگیری از خیانت زنان حتما از همسرتان تعریف کنید

همانطور که گفته شد برای پیشگیری از خیانت زنان راه های گونگونی وجود دارد که بایستی در آنها استاد شوید. به عنوان مثال :

- رابطه تان را پویا و فعال نگه دارید.

- درباره آینده تان با هم صحبت کنید و به اهداف مشترکی با یکدیگر برسید.

- در دستیابی به اینگونه اهداف و حمایت از آنها تلاش کنید.

 - اگر در کارهایش مشوق او باشید ، احتمال خیانت او کمتر می شود و کمتر احتمال دارد که در جای دیگری به دنبال تیم حمایتی باشد.

- پس بنابراین باید کاملا آگاهانه زندگی مشترکتان را پیش ببرید، یعنی برای پیشگیری از خیانت زنان باید آنها را تحت حمایت واقعی تان قرار دهید.

 

Number5 برای جلوگیری از خیانت زنان با یکدیگر احساساتتان را در میان بگذارید

پیشنهاد می کنیم برای تعیین حد و مرزهای محکم رابطه تان برنامه ریزی کنید، مرزهایی که قرار است تکلیف خیلی از مسائل را تعیین کند. به طور مثال، چنانچه یک سفر کاری باعث رقص شبانه در شما می شود، به نظر شما آیا همسرتان هم باید در این جلسه شرکت کند؟ با او در مورد اطلاعاتی که با دوستان و همکارانتان به اشتراک می گذارید، حرف بزنید. همچنین به رفتاری که امکان دارد باعث انحرافش شودهم اشاره کنید، زن باید محرم اسرارتان باشد.

 

Number6 برای جلوگیری ازخیانت زنان به محیط منزلتان تنوع دهید

کارهای تکراری و روزمرگی بلای جان بسیاری از زندگی ها شده است. اینکه روزانه یک سری کارهای تکراری انجام داده به این معناست که از همدلی و صمیمیت در خانه و خانواده و عشقتان دور شده اید. و برای انجام کارهای متنوع و ایجاد تنوع برنامه داشته باشید. به این منظور نیست که اگر این گونه نباشید حتما خیانت خواهید دید ، ولی برای ایجاد عشق و صمیمیت هر چه بیشتر در زندگی مشترک باید کارهای متنوعی برای انجام دادن در خانه داشته باشید.

 

Number7 برای جلوگیری از خیانت زنان در زندگی مشترک نقش یک مرد خنثی و بی تفاوت را بازی نکنید

همان طور که قبلا گفتیم برای پی بردن به خیانت زنان ، اول باید شیوه ها و رفتارهای زندگی تان را مورد ارزیابی قرار دهید.

ویژگیهای مردهای خنثی چیست؟ و چرا آنها باعث می شوند که همسرشان به فکر خیانت کردن بیافتد؟

مردهای خنثی و بی تفاوت افرادی هستند که:

- هیچ مسئله ای آنها را تحت تاثیر قرار نداده و سرد و بی روح هستند.

- نسبت به نیازها و زندگی مشترک خنثی و بی تفاوت هستند.

- به پیشرفت همسرشان علاقه ای نداشته و دائما آنها را سرکوب می کنند.

- احساساتشان را به سختی بروز می دهند.

- در حین رابطه سرد، بی تفاوت و تنها به فکر خودشان هستند.

- برای آینده زندگی مشترکشان هیچ گونه برنامه ای ندارند و همه چیز را به شانس و تقدیر واگذار کرده اند.

این گونه مردان شانس کمتری در برابر پیشگیری از خیانت زنان دارند زیرا رابطه شان هر لحظه در حال فرو پاشی است.

 

Number8 برای جلوگیری از خیانت زنان بایستی احساساتش را درک کنید

دنیای مردان با زنان کاملا متفاوت است. گاهی این تفاوت به قدری زیاد است که آقایان نمی توانند بعضی کارهای زنان را درک کنند زیرا برایشان کاملا بی معناست. (البته عکس این مسئله نیز صادق است)  چنانچه قصد دارید با عشق خود رابطه خوب و عاشقانه ای داشته باشید وراهی برای جلوگیری از خیانت زنان را در پیش بگیرید، بایستی بعضی از اوقات موضع مردانه تان را پایین آورده و بتوانید با خواسته ها و احساسات یک زن دنیا را ببینید. احساسات برای زنان اهمیت بالایی دارد. (و همچنین برای آقایان نیز دارد)  اما بعضی از این نیازها و احساسات می توانند بی مورد ، غیرمنطقی و بدون دلیل باشند. هر موضوعی که هست، سعی کنید با دیدی وسیع تر و عمیق تری به این مسئله نگاه کرده و نیازهای عاطفیتان را با همسرتان برآورده کنید. و حتما یادتان باشد که بعضی اوقات هیچ گونه منطقی در احساسات نیست و نیازی به همراهی شما است ، پس بنابراین برای جلوگیری از خیانت زنان بایستی بتوانید آنها را به عنوان یک زن بپذیرید و احساساتشان را درک کنید.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question جلوگیری از خیانت زنان | روانشناس نعمتی 09154433487

 

Number9 برای جلوگیری از خیانت زنان بایستی منتظر نمانید و پا پیش بزارید

برای یک زن هیچ چیز خسته کننده تر از مردی نیست که باید همه چیز به او یادآوری شود. البته مردان هم از این گونه زنان زود خسته می شوند. در هر صورت چنانچه به عنوان یک مرد دوست ندارید که مورد خیانت زن و یا بی مهری او مواجه شوید  در کارهایی که همسرتان دوست دارد یا باعث خوشحالی او می شوند خودی نشان داده و پیش قدم شوید. و لازم نیست که شلوغ کاری کرده ، بلکه خوب به همسرتان دقت کرده و علایقتان را به او بشناسید، باور داشته باشید که هیچ چیز مثل سرپرایز کردن  یا پا پیش گذاشتن مانع از خیانت زنان نمی شود. در اکثر موارد، زنان خیانتکار فقط به علت خیانت کردن، خیانت نمی کنند. به این ترتیب برنامه های هر دو طرف پر از رویدادهایی است که جایی برای آنها باقی نمی ماند. معمولا خیانت به همسران نتیجه اختلال در فقدان صمیمیت یا ارتباط است که پایه محکم رابطه می باشد.

(( نتیجه ی نهایی افکارتان تعیین کننده هستند))

از سراسر دنیا می توانید تماس حاصل نموده و مشاوره آنلاین درمان خیانت با بهترین روانشناسان مشاوره بگیرید.

 

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

 جلوگیری از خیانت زنان | روانشناس نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1