راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

به عنوان یک رهبر بزرگ عمل کنید

در روابط تان فعال باشید

و ...  

  

 

روشهایی برای عدم مقاومت و راه های جذب زنان در برابر شما

 (ویژگی هایی که هر زن از یک مرد می خواهد) 

زنان ، مردانی را که سریع عمل می کنند و شوخ طبعی فریبنده ای دارند را دوست دارند. یک مرد جذاب سرزنده و شاداب است. و همچنین تفریح را دوست دارد.

مردان فکر می کنند که با خرید کردن برای زنان می توانند آنها را تحت تأثیر قرار دهند. مردان برای جذب زنان سعی می کنند که پول بیشتری به دست آورند. اما در حقیقت این مسئله ای است که مردان می خواهند؟ اما در حقیقت چگونه می توانیم زنان را به خود جذب کنیم؟ 

 

راههای جذب زنان

 

Number1 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487  به عنوان یک رهبر بزرگ عمل کنید

رهبر بودن را تنها می توان به عنوان توانایی ارائه نمودن راهنمایی به صورت مدل سازی و شفاهی تعریف کرد. رهبر بودن مردان به مفهوم کنترل نیست بلکه به این معناست که می خواهند احساس کنند که اقتدار دارند و کاملا متضاد مفهوم دیکتاتوری است. زنان باید در کنار مردان احساس اعتماد و امنیت داشته باشد.

 

 

 

راههایی که نشان می دهد می توانید یک رهبر باشید به شکل زیر است :

- همیشه در زمان تصمیم گیری، اثر به روی رابطه را به جای اثرات فردی در نظر بگیرید.

- نیازهای زنان رادر راس رابطه در نظر بگیرید، در رابطه با زنان از خود گذشتگی داشته باشید زیرا زنان فکر می کنند که شما از آنها جانب داری می کند.

- مشارکت و شروع در فعالیت هایی که به رشد رابطه کمک می کند، نشانه ی تعهد به سلامت احساسی ، ذهنی و فیزیکی است.

- به آنچه آغاز می کنید پایان دهید؛ این مسئله برای مسائل کوچک است و همچنین می تواند سابقه ای برای قابل اعتماد بودن شما ایجاد کند.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487

 

تلاش برای ساختن یک رابطه ایده‌آل و جذب جنس مخالف آرزو و خواسته ی هر انسان بالغی است. مردهای زیادی وجود دارند که نمی توانند زنان را به خود جذب کنند. این مسئله می ‌تواند ابزار مناسبی باشد تا فرد ایده آل فرد را به خود جذب کند. قانون جذب قانونی است که بیان می‌‌کند هر چیزی مثل و شبیه خود را جذب می‌کند. در واقع شما اتفاقات و افراد هم راستا با انرژی و افکار خود را جذب می‌کنید. این موضوع در جذب جنس مخالف هم کاربرد دارد.

 

Number2 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487 در روابط تان فعال باشید

رابطه یعنی مبادله خواسته ها ، نیازها و ایده ها می باشد. ماهیت این مفهوم، بدون عارضه و ساده است، ولی به کارگیری آن همه چیز است. معمولا زنان بیشتر از مردان صحبت می کنند. یک مفهوم به نام جنبش جنسی شناخته شده است که اختلافات در تعداد کل کلمات در صحبت مردان و زنان را برجسته می کند. دانشمندان دریافته اند که زنان به طور متوسط ​​20000 کلمه و مردان از 7000 کلمه در روز استفاده می کنند. این به آن معنا است که زنان تقریبا 3 برابر بیشتر از مردان حرف می زنند.

 

Number3 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487 استفاده از قانون جذب برای جذب زنان

برای استفاده از قانون جذب برای جذب زنان ابتدا بایستی این قانون را به خوبی و درستی بشناسید. قانون جذب بیان می‌کند که اعمال و افکار مثبت ، پاداش‌های مثبت را به دور خود جمع آوری می کند. در واقع مفهوم این قانون این است که گندم از گندم می روید و جو ز جو و اهمیتی ندارد که به چه اندازه تلاش آگاهانه انجام می دهید. چنانچه در ذهن ناخودآگاه تان تمایلی برای جذب زنان نداشته باشید، همه چیز کاملا بیهوده خواهد بود. پس بنابراین باید ذهنیت خود را برای جذب زنان اصلاح کنیم. عزت نفس و اعتماد به نفس ما بایستی به اندازه کافی بالا باشد تا در صورت الزام اقدام کنیم. هر گونه ترس و باور محدود کننده بایستی از ذهن ناخودآگاه تان حذف شود.

مطمئن باشید که قانون جذب زنان همیشه کار می‌کند و همیشه فرکانس ثابتی بر پایه ی الگوهای فکری همیشگی ما به سوی جهان فرستاده خواهد شد و تفاوتی نمی کند که منفی یا مثبت باشند سرانجام هر آنچه بکاریم جمع خواهیم کرد. چنانچه معتقد باشید که جذب زنان کار دشواری است ، این فرکانس به سوی کائنات فرستاده خواهد شد و کائنات نیز با تایید باورتان آن را به واقعیت تبدیل خواهد کرد و جذب زنان نیز برای شما سخت خواهد شد.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487

 

باور و اعتقادات ما فیلترهای ثابتی از واقعیت ما هستند که در سطح ناخودآگاه مان کار می‌کنند. همچنین باورها به ما می گویند که چه کاری انجام دهیم یا ندهیم. اگر باور داشته باشید که می‌توانید به یک خانم نزدیک شوید و با او رابطه برقرار کنید حتما خواهید توانست. در حالی که اگر باور نداشته باشید این تردید شما را مضطرب خواهد کرد و فلجتان خواهد کرد. برای نصب این باور قدرتمند ابتدا باید باورهای قدیمی تان را محدود کرده و آنها را از ذهن تان پاک کنید.

 

Number4 درالویت قرار دادن دیگران : معنای دیگر از خود گذشتگی این است که شما دیگران را نسبت به خود در الویت قرار می دهید. این گونه خصلت اخلاقی به مرد اجازه ی بخشندگی می دهد، مصوصا زمانی که مسائل مالی در بین باشد. هنگامی که این ویژگی را نمایش می دهید، نشانه آن است که آنچه برای طرف مقابلتان ارزشمند است به همان اندازه نیازهای تان با اهمیت تر از نیازهای شما می باشد. این ویژگی هم در همسر شما متقابل خواهد بود. این مسئله کاملا برای او فطری است . ملاحظه و توجه هم ریشه خیر خواهی و نوع دوستی است و اولین شگرد برای رسیدن به بلوغ عاطفی است. که توسط اکثر مردان ترکیب موارد زیر در با ملاحظه بودن و توجه نادیده گرفته خواهد شد. از خود گذشتگی و تمایل به فداکاری ، توجه و گوش دادن به نیازهای او و مهربانی کردن نسبت به همسر یا دوست دختر.

 

عشق ورزیدن و قانون جذب

یکی از بزرگترین دغدغه‌های بشریت عشق است. تمام شادی‌ها از نوعی عشق نشات می گیرند پس بنابراین ما بدون عشق کجا خواهیم بود؟ عشق ورزیدن و قانون جذب  با رابطه تنگاتنگی دارند. برای اکثر افراد کاملا عادی است که در زندگی خود درگیر احساسات منفی پیرامون موضوع عشق شوند. متأسفانه، این تجربیات منفی و ترس‌ها مانع شکل‌گیری روابط عاشقانه‌ می شود.هنگامی که ذهن تان به صورت کاملا نا خود آگاه به روی افکار منفی باز می شود بهصورت کاملا ناآگاهانه خود را از عشق محروم خواهد شد.

 

تکنیک های جذب دختر ایده آل

تکنیک های جذب دختر ایده آل شما به صورت زیر است:

الف : درست کردن یک تابلوی چشم انداز از خود: کنار هم قرار دادن کلمات و اهدافتان با تصاویرروی یک تابلو به ذهن تان فرصت رویاپردازی را می‌دهد. سعی کنید این تابلو را در جایی آویزان کرده وهر روز آن را ببینید. می‌توانید روی این تابلو عکس‌هایی از روابط موفق و عاشقانه آویزان کنید.

ب : هر روز افکار تان را بنویسید: نوشتن این افکار فضای امنی را در اختیار تان قرار می‌دهد تا اهداف ، افکار و نگرانی تان را بدون قضاوت ثبت کنید. انتظاراتتان را در مورد فرد و رابطه ایده‌آل تان بنویسید.

ج : گفتن جملات تاکیدی مثبت: برای افرادی که با افکار و انتقاد منفی از خود دست و پنجه نرم می‌کنند، این روشی کاملا مفید برای بازآموزی الگوهای فکری است.

د : پیش از خواب رویاهای تان را در نظر بیاورید: نوشتن یا فکر کردن به آنچه می‌خواهید پیش از خواب به این نظرکمک می‌کند تا آخرین افکاری که ریشه در باورهای ناخودآگاه فرد دارد کم کم ولی عمیق تغییر یابد. رویاهای تان محقق خواهد شد و شما با احساس بهتری بیدار خواهید شد.

ذ : خروج از منطقه امن تان: هیچ مانعی نیست که در مناطق امن تان بمانیم. ولی با خارج شدن از این مرزها رشد خواهید کرد.فرصت‌های تازه ای را هم کشف خواهید کرد. ابتدا از گام‌های کوچکتر شروع کنید و سپس به مراحل بزرگ‌تر برسید.

ه : دنیای اطراف تان را با افراد مثبت پر کنید: بودن در کنار افراد حامی و همفکر به شما کمک می‌کند تا ذهنیت شما نیز سالم تر خواهدشد.

 

راههای به دست آوردن دختر دلخواه تان

وقتی اشتباه می کنید یا شکست می‌خورید ، افرادی در کنار تان خواهند بود تا با آغوش باز شما را بپذیرند. این مسئله بهتر از آن است که از شما با انرژی منفی و با آغوش باز استقبال شود.

Number1 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487 شنونده خوبی باشید : خانم ها جذب مردانی می شوند که شنونده خوبی هستند و بیشتر آنها را درک می کنند..اگر ما بیش تر از خانم ها صحبت کنیم، این مسأله برای خانم ها کاملا سخت و دشوار خواهد شد سعی کنید که افکار تان را به اشتراک بگذارند.

Number2 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی | 09154433487 کاملا راستگو و درستکار باشید : تا آنجا که ممکن است اطمینان حاصل کنید که آنچه بیان می کنید، با ارزش است. نیازی نیست که یک فیلسوف باشید، ولی کاملا لازم است که به صورت عقلانی از انتخاب کلمات تان اطمینان حاصل کنید؛ چون کمتر صحبت می کنید. اگر چیزی توهین آمیز یا اشتباه بگویید، کمتر صحبت کردن به شما زمان کمتری برای توضیح مسئله خواهد داد. همیشه به کاربردن کلمات کمتر به شما این امکان را نمی دهد که تا جایی که امکان داشته باشد دقیق باشید. پیشنهاد من به شما هدفمند صحبت کردن است تا بیشتر صحبت کردن. تسلط داشتن بر هنر رابطه برای هر رابطه ای متفاوت و دشوار است. سعی کنید در رابطه تان در مورد موارد زیر صحبت کنید. جاه طلبی ها و اهدافتان ، ارزش ها و عقاید ، ترس ها و دردها ، انتظاراتی در خصوص رابطه ، ارتباط با خانواده و دوستان. سعی کنید با زبان همسر مورد علاقه تان صحبت کنید زیرا او بیشتر از آن قدردانی می کند و شما از جانب او امتیاز بیشتری کسب می کنید.

 

جملات و کلماتی برای جذب دختران

- زندگی من کاملا عاشقانه است.

- من شایستگی روابط کامل را دارم.

- من خواهان روابط عاشقانه و اعتماد آمیز هستم.

- من سعی می کنم شایستگی تعریف و تمجیدهای اطرافیانم را داشته باشم.

- من منحصر به فرد، باهوش و جالب هستم. من قدردان تعریف‌هایی که می‌ شود هستم.

 

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

 راههای جذب زنان | روانشناس نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1