راههای جذب مردان | روانشناس آزاد نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

راههای اصلی جذب مردان

برای جذب مردان به ظاهرتان بیشتر اهمیت دهید

 آرامش و هیجان را هر دو در کنار حفظ کنید

روی نکات مثبت صحبت‌های همسرتان متمرکز شوید

اسرارآمیز باشید

کمی بازی‌گوشی کنید 

همسرتان را لمس کنید 

با نزاکت و مودب باشید 

با همسرتان موافق باشید 

بگذارید همسرتان از شما مراقبت کند

پیام‌های شما خاص و عاشقانه باشد

   

 

یکی از دغدغه های امروزه زنان وابسته کردن مرد به خود است. بهتر است برای همین مسئله  راههای جذب مردان را بدانید اینکه مورد علاقه شان را پایبند خود کنند. امکان دارد که بعضی افراد فکر کنند که فقط زیبایی مطلق عامل جذب مردان است. ولی در واقع حقیقت این است که زیبایی بعد مدتی کاملا عادی می شود و چیزهایی فراتر از ظاهر و زیبایی در وابسته کردن مردان نیز اثر گذار هستند.

مردان در حد و اندازه زنان پیچیده نیستند و بیشتر قابل پیش بینی هستند. طبق تحقیقات انجام شده برخی کارها، تقریبا برای همه ی مردان موثر واقع شده است. و به این منوال می توان قلب مردان را تسخیر کرد.طی این مقاله گفته می شود که موارد مهمی را برای جذب مردان ارائه می دهد.

 

 راههای جذب مردان

 

راههای اصلی جذب مردان

به دفعات مکرر دیده اید که اکثر دخترانی که ظاهر چندان جذابی ندارند، اما توانسته اند همسرشان را شیفته خود کنند. راز جذب مردان به خود، در ظاهری زیبا نیست. کاملا مسلم است که آراستگی هم نقش بسزایی در رابطه عاشقانه دارد منتها همه چیز نیست. پس از یک مدت زیبایی برای تمام افراد به یک امر عادی تبدیل می شود و تنها چیزی که باقی می ماند باور و نگرش افراد نسبت به هم است. مردی که باور داشته باشد همسرش فردی بی نظیر و ارزشمند است، همواره وابسته و جذب عاشق خواهد ماند. بهتر است این مسئله را بدانید که این نگاه را تنها شما می توانید به وجود آورید.

 

Number1 برای جذب مردان به ظاهرتان بیشتر اهمیت دهید

در شروع ملاقات با یک شخص اولین چیزی که یک مرد در شما می بیند، ظاهر شماست. چه شما باشید و چه شخصی دیگر، هیچ ایده و نظری از آن و چه درون ذهن دیگری می گذرد ندارید. در نتیجه باید شما در ابتدا با ظاهرتان جایگاهی در دل دیگری پیدا کنید. منظور این نیست که در آرایش ، پوشش و آراستگی خود زیاده روی کنید. سعی کنید برای خودتان لباس های خوبی انتخاب کنید و به هارمونی رنگ ها توجه داشته باشید و لباس های خود را ست کنید. هیچ فردی آرایش زیاد را دوست ندارد منتها قدری از آن بعضی از اوقات لازم است. هیچ کسی یک فرد نامرتب و شلخته را دوست نخواهد داشت. در نتیجه، از جمله با اهمیت ترین سیاست های زنان در جذب مردان، رسیدگی به آراستگی و ظاهر است. حتی سعی کنید دلبری و لوندی زنانه را یاد بگیرید.

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

Number2 آرامش و هیجان را هر دو در کنار حفظ کنید

سعی کنید همیشه  سرزنده و سرحال باشید. به کارهایی بپردازید که برایتان هیجان انگیز و جذاب هستند. علاقه های خود را به مرد موردعلاقه تان نشان دهید. در عین حال، سعی کنید در بعضی از جایگاه ها و مواقع سکوت کنید و مثل زنی کاملا متین رفتار کنید. در حقیقت ، طوری رفتار کنید که به مردتان اثبات شود که شما خیلی وقت شناس و با شخصیت هستید و می دانید که چگونه و در کجا چه طور رفتار کنید. کاملا مسلم است که مردان دوست ندارند همیشه با زنی ساکت باشند که هیچ گونه هیجانی را در زندگی ندارد. اگر برون گرا یا درون گرا هستید، سعی کنید در این ویژگی تعادلی را ایجاد کنید و همیشه در حال تحرک یا گوشه گیر نباشید. اگر اضطراب و یا استرس مانع ایجاد این اعتدال می شود می توانید از ورزش یوگا یا مدیتیشن برای رفع استرس استفاده کنید.

 

Number3 روی نکات مثبت صحبت‌های همسرتان متمرکز شوید

ممکن است مردان در هنگام مکالمه کمی عصبی بوده، یا به حد شما در حرف زدن مهارت نداشته باشند. وقتی که با یک مرد حرف می زنید به روی نقاط مثبت صحبت های او تمرکز کنید. به عنوان مثال خندیدن به لطیفه ‌ای که همسرتان تعریف کرده مکالمه را می‌تواند تقویت کند چون اعتماد به نفس او را بالا برده و باعث می‌شود علاقه او به مکالمه با شما بیشتر شود.

 

Number4 اسرارآمیز باشید

از لحاظ مردان ، دختران اسرارآمیز کمی آزار دهنده‌ هستند ، اما نمی‌توانند در برابر عشق یک چنین دخترهایی مقاومت کنند. احتیاجی نیست که درباره تک‌تک افکار و احساسات خود با یک مرد صحبت کنید. هنگامی که غرق افکار تان هستید یا با خود لبخند می‌زنید مچ شما را گرفته و از شما علت ان را بپرسد. به جای پاسخ دادن به او می‌توانید بگویید چیزی نیست. هر مسئله ای که در ذهن‌ شما اتفاق می‌افتد را برای همسرتان بازگو نکنید، در غیر این صورت برای همسرتان خسته کننده و کسالت آور می‌شوید. البته توجه داشته باشید که این کار را در نباید در مورد دوست پسر یا همسر خود انجام دهید چون امکان دارد فکر کند که شما درگیر یک رابطه عاطفی با همسرتان شده‌اید.

 

Number5 کمی بازی‌گوشی کنید

خیلی خوب است که یک دختر طناز و ملیح بتواند هر چند وقت یکبار رگه‌‌هایی از شیطنت را هم از خود بروز دهد. هر چند وقت خوب است که شوخ‌طبعی کنید و جدی بودن را کنار بگذارید. به عنوان مثال می‌توانید سر به سر همسرتان بگذارید، برای او لطیفه تعریف کنید، با شانه یا ارنج به او بزنید یا تمام این‌ کارها را باهم انجام دهید. مردان از زنان خیلی مهربان ، شیرین و لطیف خوششان می‌اید، ولی این مسئله امکان دارد بعد مدتی خسته‌کننده شود. پس بازی‌گوشی خود را به او هم نشان دهید. از همه مهمتر اینکه بدانید چه طور شاد و سرحال باشید.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question  راههای جذب مردان | روانشناس آزاد نعمتی09154433487

 

Number6 همسرتان را لمس کنید

همیشه مردان جذب تماس و لمس های آرام و لطیف یک دختر می‌شوند. طبق تحقیقات علمی مردان به صورت ناخوداگاه به دخترانی که در حین مکالمه آن‌ها را لمس می‌کنند توجه بیشتری دارند. برای این کار می‌توانید بعضی اوقات ساعد همسرتان را لمس کنید یا دست تان را روی شانه‌اش گذاشته یا به یک نحوی که مناسب یک مکالمه معمولی باشد همسرتان را لمس کنید. خواهید دید که چه طور در یک زمان خیلی کوتاه توجه همسرتان به شما افزایش پیدا خواهد کرد.

 

Number7 با نزاکت و مودب باشید

یکی از خصوصیات یک دختر با نزاکت و شیرین مودب بودن است که هر مردی دوستار آن است. اگر می‌خواهید بدانید که چه طور بایستی با یک مرد حرف زد این مسئله را فراموش نکنید. خوش رو ، مهربان و مودب باشید. امکان دارد تنها زمانی که با او هستید به نزاکت و ادب تظاهر کنید، ولی این کار ساده ای نیست. پس به جای تظاهر کردن یاد بگیرید که یک انسان خوب و کاملی باشید این مسئله باعث می‌شود که برای مرد مورد نظرتان دوست داشتنی تر شوید. در این مورد داشتن اعتماد به نفس اهمیت بالایی داشته باشید.

 

Number8 با همسرتان موافق باشید

نه این که همیشه با همسرتان موافق باشید، ولی اگر در زمان مکالمه با یک مرد، اجازه دهید که احساس راحتی با شما داشته باشد و بدون نگرانی و آزادانه از قضاوت شدن صحبت کند قطعا به سودتان خواهد بود. مردان از کنترل کردن خوششان نمی آید و احساس راحتی نمی‌کنند. در گفتگو با هر مردی این مسئله صادق است.

 

Number9 بگذارید همسرتان از شما مراقبت کند

تکامل انسان در طی تاریخ ، همیشه مردان نقش محافظ و شکارچی را داشته‌اند. زنان غذا و مایحتاج زندگی را آماده نموده و کشاورزی کرده‌اند. مردان از این کهاین غریزه اولیه در آن‌ها زنده شود خوششان می‌اید. زمانی که می‌خواهید از خیابان رد شوید دست خود را دراز کنید و بازوی همسرتان را بگیرید. می توانید با یک لبخند یا تبسم از او بپرسید ممکن است یک چند لحظه ای کتاب‌های سنگین تان را نگه دارد. وقتی یک سگ ترسناک و بزرگ  به سمت‌تان می‌اید دستش را بگیرید. تا اینکه مرد احساس کند محافظ شماست و از شما بخواهد که همیشه در کنارتان باشد.

 

Number10 پیام‌های شما خاص و عاشقانه باشد

در دنیای امروز یکی از راه‌های ارتباطی مهم تلفن‌همراه است، درست استفاده کردن از آن کمک بزرگی به محکم‌ شدن رابطه زنان و مردان می‌کند. در حقیقت موبایل ابزاری قوی برای جذب مرد مورد علاقه شما می باشد. پیام‌هایتان باید طوری باشد که لبخند به لب تان بیاورد و به قلب تان نفوذ کند.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question  راههای جذب مردان | روانشناس آزاد نعمتی09154433487

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

راههای جذب مردان | روانشناس آزاد نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1