علت خیانت زنان چیست | روانشناس نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

اعتماد به نفس بیش از اندازه

داشتن گذشته بی قید و بند

داشتن دوستان ناباب

کسب موفقیت های حرفه ای و شغلی

داشتن احساس گناه

داشتن حس انتقام 

نارضایتی از رابطه زناشویی

تجربه لذت هر چه بیشتر در روابط قبلی

داشتن احساس تنهایی 

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر

  

 

همیشه در بین افراد جامعه این طور بوده است که بیشتر مردان خیانت می کنند ولی امروزه با خیانت زنان این باور از بین رفته است این کاملا حقیقی است که تقریباً به اندازه مردان متاهل ، زنان متاهل وجود دارند که به هم خیانت می‌کنند.

 

علت خیانت زنان چیست

 

Number1 علت خیانت زنان چیست | روانشناس نعمتی 09154433487 اعتماد به نفس بیش از اندازه : اعتماد به نفس بیش از اندازه می‌تواند یکی از علت های خیانت زنان باشد؛ اکثر زنان به  این علت که واقعاً متقاعد شده‌اند که هیچ زمان خیانت نمی‌کنند ، دست به خیانت می‌ زنند. این اعتماد به نفس بیش از اندازه و این باور که فکر می‌کنند تنها مردان به زنان خیانت می‌کنند، بیشتر زنان را به خیانت وادار می کند و باعث می شود که زنان گارد خود را پایین آوره ، مردی را که هرگزمال او نیست به چنگ آورد و با او خیلی احساس راحتی کند . اصلا اهمیتی ندارد که به چه میزان قوی فکر می‌کنید، برای خود حد و مرز داشته باشید.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question علت خیانت زنان چیست | روانشناس نعمتی 09154433487

 

Number2 داشتن گذشته بی قید و بند : این مسئله که چرا زنان خیانت می کنند به گذشته آنها مرتبط است. اکثرا این گونه زنان پیش از ملاقات با همسر خود با چندین مرد رابطه داشته اند. زنانی که گذشته شان را فراموش نمی کنند و به روابطی که در گذشته داشته اند بیشتر فکر می کنند و احتمال دارد که در نهایت خیانت کرده و آن را مسئله مهمی نمی‌داند.

 

Number3 داشتن دوستان ناباب : دوستان ناباب داشتن هم می‌تواند یکی ازعلل خیانت زنان باشد. اکثر زنان خیانت کار دوست های ناب و گمراه‌ کننده‌ دارند دارند که به آنها توصیه‌های نادرست می کنند تا ازدواجشان را از بین ببرند. زنان ناب و گمراه کننده‌ها یا رابطه خوبی با همسرشان ندارند یا مجرد هستند و شما را هم به این کار ترغیب می کنند تا به خود وانمود کنند که  تنها نیستند و از عذاب وجدان فرار کنند.

 

Number4کسب موفقیت های حرفه ای و شغلی : بعضی از اوقات کسب موفقیت های حرفه ای و شغلی می‌تواند علت خیانت زنان به همسرشان باشد. اما متأسفانه بعضی از زنان تصور می کنند که برای موفق شدن در زندگی مشترک بایستی با مرد یا رئیسی که قدرت در دست اوست رابطه جنسی برقرار کنند. به لحاظ آنها هدف وسیله را توجیه می‌کند. ولی موفقیت فقط وقتی شیرین است که با افتخار آن را  به دست آورده باشید. راه‌های فراوانی است که می‌توانید با شخصیت خودتان در زندگی به آن

 برسید و الگویی برای بچه های تان باشید که چه طور به بالاترین حد از خودشان برسند.

 

Number5داشتن احساس گناه : یکی از علل خیانت زنان به همسرشان داشتن احساس گناه است. وقتی خانمی در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته یا در گذشته خیانت کرده باشد ، می‌تواند این درد را به صورت احمقانه‌ای با داشتن روابط جنسی هر چه بیشتر به علت احساس گناه و عذاب وجدان یا حس بی‌ارزشی، از بین ببرد. این کار بسیار احمقانه ای است زیرا با این کار نه تنها حال او شفا نمی‌یابد بلکه بدتر نیز خواهد شد. سعی کنید هیچ گاه به علت گذشته تان ، خود را آزار ندهید و سعی کنید قدرت تان را باز پس گیرید.

 

Number6 داشتن حس انتقام : این مسئله که به چه علت زن ها خیانت می کنند ، به گرفتن حس انتقام مربوط می شود. یکی از رایج‌ترین علل خیانت زنان حس انتقام است. این گونه زنان یا با مدرک مبتنی بر خیانت همسرشان یا با داشتن سوء ظن واهی به خیانت همسرشان برای انتقام از همسرشان خیانت می کنند. تنها به این علت که همسرتان شما ارزشش را پایین آورده است، شما نیز نباید همین کار را با همسرتان بکنید. عزت نفس خود را حفظ نموده و خود را تا این اندازه پایین نیاورید.

 

Number7 داشتن احساس غفلت : غفلت و بی توجهی شوهر به خانمش می‌تواند یکی از با اهمیت ترین علل خیانت زنان باشد. بعضی از زنان حس می‌کنند مورد غفلت و بی‌توجهی همسرشان قرار گرفته‌اند، با غفلت ، بی‌توجهی و جدایی عاطفی به وجود می‌آید، ولی به جای ایجاد ارتباط با همسرشان و رفع مشکل ، به دنبال رابطه ای در بیرون می‌گردند و خیانت می‌کنند. این مسئله ازدواج شان را بیشتر نابود خواهد کرد. زنان آنچه در ازدواج شان گم شده و بیرون نیز پیدا نمی‌شود. اینگونه امور دوامی ندارند و شما نیز نمی‌توانید هر دفعه که در زندگی مشترکتان مشکلی پیش می‌آید به سوی مردی دیگر بدوید. امکان دارد که شما و همسرتان با یکدیگر رابطه برقرار نکنید چون او را از خود دور کرده اید.

 

Number8 تجربه لذت هر چه بیشتر در روابط قبلی : خانم هایی که قبلا فیلم‌های بزرگسالان را تماشا کرده و خودارضایی می کرده اند امکان دارد بخواهند تجربه این رابطه را حتی وقتی که همسر دارند بیشتر تجربه کنند. نکته خطرناکی که در مورد ایگونه فیلم ها است باعث می‌شود که فرد هوس داشتن اینگونه تجربه‌های متفاوت را داشته باشد و از جایی که پارتنر فرد نمی‌تواند تمام آنها را ارائه دهد، یک خانم تحت رهبری شهوت می‌تواند برای رفع این تشنگی مردان جدیدی را شکار کند. شهوت خود را رام کرده و به روی صمیمیتان با همسر تمرکز کنید. داشتن صمیمیت با همسر چیزی است فراتر از تجربه ی ارگاسم.

 

Number9 داشتن فاصله : ازدواج‌های از راه دور یا روابط می‌تواند یک خانم را به لحاظ جنسی نا امید و خسته کند. چنانچه او به روی خود کنترل نداشته باشد، به راحتی می‌تواند دنبال مردی در نزدیکش بگردد تا نیازهایش را برطرف کند. نکته‌ای که در مورد مسئله ی بی وفایی حتی وقتی که آن مسئله را پنهان می‌کنید وجود دارد این مسئله است که شروع به خراب کردن ارتباطتان با شریک زندگی تان می‌کند، که خود باعث ایجاد راز ، دروغ و فاصله عاطفی می‌شود. پس بنابراین ارزشش را ندارد. صبور بوده و روی پر کردن شکافهای زندگیتان کار کنید و هر چه سریع تر برای پایان این فاصله فیزیکی تلاش کنید.

 

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

Number10 داشتن رابطه های وسوسه‌انگیز سابق : داشتن رابطه های وسوسه انگیز سابق به علت ارتباط قبلی به آسانی به یک تهدید می‌تواند تبدیل شود. بعضی از خانم ها با پارتنر سابق شان در تماس بوده و بعضی این را از شریک زندگی شان پنهان می کنند. کم کم ، آنها با پارتنر سابقشان احساس راحتی می کنند و دلشان برای این روزهای خوب تنگ می‌شود بعد از برقراری این رابطه تعجب می کنند که چرا به همان آشفتگی برگشتند؟ از برقراری روابط سابق تان دوری کنید.

 

Number11 داشتن احساس تنهایی : خانم ها به هر علت می‌توانند در یک رابطه احساس تنهایی داشته باشند. شاید همسرشان مدام مشغول کار طولانی باشد یا به صورت منظم سفری کاری داشته باشد ، یا از نظر عاطفی در دسترس نباشد. و به هر علت که باشد احساس تنهایی کرده  و از راه خیانت به دنبال برقراری این ارتباط می‌گردند تا این خلأ را پر کنند.

 

Number12ازدواج به دلایل اشتباه یا عدم علاقه : چنانچه او مجبور به ازدواج با همسر یا به علت بچه‌دارشدن، یا به علت اجبار والدینش یا تنها به این علت بود که ازدواج کند و هیچ احساس و علاقه ای به همسرش ندارد، امکان دارد که از تظاهر خسته شود، پس بنابراین به دنبال یک مرد دیگر می‌گردد تا حس تازه ای را تجربه کند. این مسئله در حق همسر کاملا بی انصافی است. به جای این کار بهتر است که به روی پرورش این عشق با فردی که با او ازدواج کرده‌اید کار کنید.

 

Number13 نارضایتی از رابطه زناشویی : یک تصورغلط در روابط اجتماعی وجود دارد که تنها مردها از رابطه زناشویی لذت می‌برند. ولی خانم ها هم از این رابطه لذت می‌برند و چنانچه آن را با همسر خود دریافت نکنند، یا به هر علتی برایشان لذت بخش نباشد، امکان دارد که آن را در جای دیگر بیابند.

 

Number14 داشتن انتظار بیش از حد از رابطه : بعضی از زنان از رابطه انتظارات غیر معقول و غیرمنطقی بالایی دارند. آنها از طرف مقابلشان انتظار دارند که  تمام نیازهایشان را برآورده کند، و زمانی که این اتفاق نیفتاد، به دنبال توجه در جای دیگری می باشند.

 

Number15 صمیمی نبودن در ازدواج : خانم ها بیشتر از طریق تعامل غیرجنسی و عاطفی ( خوشگذرانی با هم ، صحبت ، به فکر یکدیگر بودن، ساختن یک زندگی و خانه و زندگی اجتماعی با یکدیگر ) بیشتر از احساس ارزشمندی و رابطه با سایرین می کنند. زمانی که آنها آن گونه رابطه را از راه شریک اصلی شان حس نمی‌کنند، امکان دارد که آن را در جای دیگر جستجو کنند. منتها بهتر است که به جای این کار، با شریک زندگی تان شفاف باشید و انتظارهای معقولانه تان را به شیوه‌ ی سازنده ای با او در بین بگذارید.

 

Number16 کنجکاوی رابطه : یکی از دلایل خیانت زنان کنجکاوی در رابطه نزدیک است. اینکه هیجانات و روابط دیگری را با مردهای دیگر تجربه کنند. منتها بهتر است بدانید هنگامی که ازدواج می‌کنید، بدنتان را بایستی تنها در اختیار همسرتان قرار دهید همان‌طور که او نیز باید این کار را انجام دهد، پس بنابراین احساسات رام نشده تان را کنترل کنید یا چنانچه در این مسئله ناتوان هستید از یک روانشناس کمک بگیرید.

 

Number17 شخص مورد علاقه اش را پیدا کرده است : چنانچه خانمی به علت شهرت ، پول به مردی متعهد شود، به محض اینکه به خواسته ی خود برسد، کارهایی که به همسرش بی‌احترامی می‌شود، مثل خیانت است . منتها بهتر است بدانید که این مسئله خودخواهی است و از هر مسئله ای که به دست می‌آورید خوشحال نخواهید بود. خیلی بهتر است به جای اینکه از مردان دیگر مدد بگیرید، به خودتان تکیه کنید.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question علت خیانت زنان چیست | روانشناس نعمتی 09154433487

 

Number18احساس غفلت ، بی احترامی ، بی مهری ، بی توجهی و نادیده گرفته شدن خانم چه در حین رابطه یا خارج از آن

 

Number19 به تعویق افتادن بارداری به معنی فرصت و آزادی بیشتر

 

Number20 کار کردن قوی تر و بیش از حد به روی رابطه

 

Number21 اگر دریافت حقوق بیشتر شود نتیجتا باعث وابستگی به شریک زندگی کمتر و نبود فرزندی که نگران آن باشند ، می شود.

 

Number22 داشتن وقت آزاد زیاد و برنامه های کاری شلوغ که بیشتر شامل سفرهای شرکتی است

 

Number23 ازدواج سریع و زودهنگام و به وجود آمدن این تصور که این یک عملی اشتباه است

 

Number24 نداشتن احساس امنیت برای خانم

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

علت خیانت زنان چیست | روانشناس نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1