نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | روانشناس نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

بررسی علاقه زن شوهر دار به مردی دیگر 

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر

  

 

یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند در یک ازدواج رخ دهد علاقه زن متاهل به مرد دیگر است. شاید فکر کرده باشید که میل خانم متاهل به مرد دیگر اتفاق بدی نباشد ولی این مسئله می تواند یک رابطه سالم را از میان ببرد. به همین علت در توضیحات زیادی در مورد این مسئله داده می شود.

 نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر

 

Number1 نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | 09154433487 دائم صحبت کردن او در مورد مرد دیگر

Number2 پنهان کردن تلفن همراه و حرف زدن دائمی با آن

Number3 بی احترامی نسبت به شما نزد دوستان

Number4هنگامی که او را می بیند خوشحال و شادمان است

Number5 حلقه ازدواج خود را به دست ندارد

Number6 تغییر رفتار

Number7 توجه افراطی به تغییر ظاهر

Number8 توجه و تمرکز به مرد دیگر

Number9 ترس از دست دادن فرد مورد علاقه اش را دارد

Number10 توقعات و انتظارات نابجا از همسر

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

بررسی علاقه زن شوهر دار به مردی دیگر 

 این گونه رابطه ها که به آنها رابطه های موازی نیز گفته می شود می تواند یک یا چند زندگی را از میان ببرد . دقیقا همین مسئله در مورد نشانه های پا دادن زن شوهر دار نیز صادق است زیرا نه تنها زندگی تان را نابود می کنند بلکه یک مرد جدید نیز تجربه های بسیار بد فراوانی هم خواهد داشت. به همین علت در روانشناسی تاکید زیادی می شود که افراد با نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر آشنا شوند تا از به وجود آمدن رابطه موازی پیشگیری کنند.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | 09154433487

 

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر :

 

 Number1 نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | 09154433487 دائم صحبت کردن او در مورد مرد دیگر : 

اگر دائما همسرتان در مورد مرد دیگر صحبت می کند و به نظر می رسد که در زمان صحبت با شما در مورد آن مرد هیجان زده نمی شود، احتمال دارد که او عاشق آن مرد دیگر است. هنگامی که خانمی در مورد مردی خیلی صحبت می کند، احتمال دارد که نسبت به مرد دیگر احساس بسیار زیادی دارد و این مسئله از اولین نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر است.

 

Number2 نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | 09154433487 پنهان کردن تلفن همراه و حرف زدن دائمی با آن 

چنانچه متوجه شدید که همسرتان دائما با تلفن مشغول صحبت هست، امکان دارد به این علت باشد که او با عشق جدیدش حرف می زند. چنانچه فکر می کنید که همسرتان با مردی مدام حرف می زند به حرفهای او با دقت گوش فرا دهید و ببینید که مکالمه های او چه قدر زمان می برد. چنانچه او برای مدتی طولانی با تلفن حرف می زند ، به احتمال زیاد او عاشق فرد دیگری شده است. البته نباید کههمسرتان با فرد دیگری  تلفنی صحبت کند، امکان دارد که به او در حال پیام رسانی است.

 

Number3 بی احترامی نسبت به شما نزد دوستان :

بی احترامی نسبت به شما نزد دوستان ، از شما نشانه های علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر است. این مسئله را کاملا جدی بگیرید. زن شوهرداری که این کار را دائما انجام می دهد در حال رساندن سیگنال به فرد دیگراست. اگر متوجه  منفی صحبت کردن همسرتان در مورد خود شدید ، امکان دارد به این علت باشد که او عاشق فرد دیگر است او حتی امکان دارد که بسیار ناراحت و خشن با شما حرف بزند.شاکی شدن یک زن شوهر دار از همسرش یک امر غیر عادی می باشد ولی چنانچه همسر شما دائما شاکی است ، بهتر است که با او حرف بزنید یا از یک روانشناس خانواده کمک بگیرید.

 

Number4هنگامی که او را می بیند خوشحال و شادمان است : 

اگر همسر تان در لحظه ای که معشوقه اش را می بیند دائما خوشحال و شادمان است ، از نشانه های عاشق شدن او به دیگری است. حتی امکان دارد زمانیکه او را می بیند شادمان تر از زمانی است که شما را می بیند. چنانچه همسرتان به عشق جدید خود بیشتر از شما می خندد وقت آن رسیده است که با او حرف بزنید. چنانچه خانمی به محض دیدن مردی خوشحال به نظر رسید، از نشانه احساسات  عمیق است. بد نیست مطالعه ای در این زمینه داشته باشید یا از یک روانشناس خانواده کمک بگیرید چون امکان دارد همسرتان دیر یا زود به شما خیانت کند ( البته اگر پیش از این ، این کار را نکرده باشد)

 

Number5 حلقه ازدواج خود را به دست ندارد : 

ما همیشه مطمئن هستیم هنگامی که یک مرد حلقه ازدواج اش را به دست دارد، به ازدواجش تعهد دارد. چنانچه این مسئله در مورد بعضی از خانم های متاهل هم صادق است. بعضی ازافراد کنار گذاشتن حلق ازدواج را نشانه ای از حذف طرف مقابل از ازدواج قلمداد می کنند این مسئله نشانه آشکاری است که آن فرد به شریک زندگی خود علاقه ای ندارد. وقت آن رسیده است که از او بپرسید در زندگی‌ او چه اتفاقی رخ داده است. شاید به تازگی دوست پسر جدیدی درزندگی او آمده است یا شاید در حال طلاق از شما باشد.

 

Number6 تغییر رفتار : 

احساسات زنان بسیار زیاد است و وقتی به مرد دیگرعلاقه‌ پیدا می کنند تغییرات زیادی در رفتارشان شکل می گیرد. به چشم همسرشان کمتر نگاه می‌کند زیرا احساس می‌کنند همسرشان از نگاه به چشمانشان متوجه پنهان کاری و دروغ آنها می‌شوند. همچنین وقت گذرانی و اشتیاق به مکالمه شان با همسر کمتر می شود چون همسرشان دیگر مورد علاقه آنها نیست و معاشرت با او جذابیتی برای آنها ندارد.

 

Number7 توجه افراطی به تغییر ظاهر : 

همسران بایستی برای یکدیگر آراسته باشند و به ظاهر خود اهمیت دهند ولی اگر این تغییر ظاهر مداوم یا وسواسی باشد یعنی در محیط‌های خاصی که آن خانم حضور دارد می‌تواند نشانه ی علاقه مندی آن خانم به دیگری باشد.  این نوع تغییر ظاهر افراط گونه از سر جلب توجه می باشد.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر | 09154433487

 

Number8 توجه و تمرکز به مرد دیگر : 

زمانی که یک زن شوهردار علاقه اش را از همسر خود به مرد دیگر منتقل می‌کند و دیگر آن دقت و توجه قابل ملاحظه قبلی را نسبت به همسرش ندارد و این مسئله به سردی می‌ گراید. بی‌ دقتی و بی توجهی خود را در اشکال زیر نشان می‌دهد :

 

- عدم استفاده از حلقه ی ازدواج در حضور جمع

- حذف همسرش در تصمیمات زندگی

- برنامه ریزی تفریحی بدون لحاظ کردن سلیقه ی همسر

- عدم نظر خواهی از همسرش برای بحث پوشش و ...

- عدم یاد کردن از همسرش نزد دوستان یا آشنایان

 

 Number9 ترس از دست دادن فرد مورد علاقه اش را دارد : 

زن شوهر دار ، ترس از دست دادن فرد مورد علاق اش را دارد نتیجتا سعی می‌کند به هر نحوی که شده شرایط را به میل طرف مورد علاقه اش پیش ببرد تا فرد مورد علاقه اش او را ترک نکند.

 

Number10 توقعات و انتظارات نابجا از همسر : 

بعضی اوقات علت علاقه زن شوهردار به مرد دیگر عدم برآورده شدن توقعات نابجای او از همسرش می باشد مانند :

مسافرت‌های مکرر و لاکچری ، خرید پوشاک بیش از اندازه ، عدم انجام کارهای منزل و ...

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

نشانه علاقه زن شوهر دار به مرد دیگر

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1