چطور زن جذابی باشیم؟ | روانشناس آزاد نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

     

به موهای تان برسید

به وضع لباس هایتان اهمیت دهید

از مدل ها و رنگهایی متناسب با شخصیت تان استفاده کنید

از آرایش لایت برای دو چندان کردن جذابیت تان استفاده کنید

عطرها برای جذاب شدن معجزه می کنند

راه رفتن و نحوه ایستادن شما تاثیر بالایی در جذابیت تان دارد  

و ...  

  

 

بیشتر افراد دوست دارند که جذاب باشند و رازهای جذابیت را نمی دانند. جذابیت حق شماست که بهترین احساسات و ظاهر را در زندگی تان داشته باشید. ملاک های هر شخص متفاوت است و به سلیقه خود فرد بستگی دارد. ولی به صورت کلی راه های فراوانی برای جذابیت یک زن وجود دارد. پس بنابراین هر فردی می تواند یک خانم جذاب باشد.

 

 چطور زن جذابی باشیم؟ روانشناس آزاد نعمتی

 

Number1 به موهای تان برسید

چنانچه به مراسمی دعوت شده اید مدل موی مناسب مناسب با مراسم را انتخاب کنید. از مدل موهایی استفاده کنید که دائم نیاز به چک کردن نداشته باشد. برای مهمانی ها و مجالس از روسری های جذاب و زیبا استفاده کنید. از روسری هایی با رنگ های متناسب و شاد متناسب با تیپ و لباستان استفاده کنید. یک موی زیبا و یا روسری شیک تفاوت زیادی در ظاهر تان ایجاد خواهد کرد. موهای تان صورت شما را قاب می کند پس بنابراین حتی یک حالت ساده دادن به موها می تواند اثر بالایی برای جذابیت شما به وجود بیاورد. به لحاظ مردان مهم ترین فاکتور جذابیت زنانه موهای آن ها می باشد.

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

Number2 به وضع لباس هایتان اهمیت دهید

لباس های مناسب و تمیزی را برای خود انتخاب کنید که بهترین حس و اعتماد به نفس را در شما ایجاد کند. داشتن حس خوب و عالی به شدت در ظاهرتان تاثیر می گذارد و شما را جذاب تر و بهتر از پیش نشان می دهد. پس بنابراین برای جذابتر به نظر رسیدن به مدهای گران و عجیب و غریب نیازی نیست. تنها کافی است از مدل های ساده و شیک با رنگهای شاد استفاده کنید. لباس هایی را که از نظرتان شیک و خوب هستند، بپوشید تا احساس عالی و خوب داشته باشید. رنگ لباس ها اثر بالایی بر جذابیت لباس دارد. از رنگ های شاد برای لباس های تان استفاده کنید. رنگ هایی را انتخاب کنید با رنگ صورت و پوست تان متناسب باشند و در کنار هم جذاب می شوند. از لباس های چروک و کثیف که سایز شما نیستند دوری کنید.

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

Icon.Question چطور زن جذابی باشیم؟روانشناس آزاد نعمتی09154433487

 

Number3 از مدل ها و رنگهایی متناسب با شخصیت تان استفاده کنید

سعی کنید شخصیت تان را از روی لباس نشان دهید. به کارها و سبک زندگی تان فکر کنید تا بتوانید بفهمید چه مدل تیپی را می پسندید. به عنوان مثال شما می توانید با یک تیپ شیک و اسپرت ، جذاب به نظر برسید یا دوست داشته باشید ازطرح های زیبا برای لباس های تان استفاده کنید. بعضی از خانم ها لباس های جین یا چرم را می پسندد و بعضی افراد این گونه تیپ ها را دوست ندارند.

رنگ لباس تان را متناسب با نوع تیپ، مکانی که قصد رفتن به آنجا را دارید و رنگ پوست تان انتخاب کنید. بعضی از رنگ ها باعث جذب مردان به سوی شما و جذاب بودن شما می شوند. به عنوان مثال پوشیدن رنگ صورتی روشن و رنگ موی بلوند ، توجه مردم را به بیشتر به خود جلب کند. پس بنابراین زمانی که می خواهید توجه دیگران را به خود جلب کنید از رنگ های قدرتمند و جذب کننده استفاده کنید.

 

Number4 از آرایش لایت برای دو چندان کردن جذابیت تان استفاده کنید

به ظاهر خود رسیدگی کنید و طوری آرایش کنید که خودتان لذت ببرید. همانطور که گفتیم احساس خوب داشتن اثر بالایی در جذابیت زنان دارد. به طور مثال می توانید از یک رژ لب متناسب با پوست صورتتان نشان دادن لبخندتان استفاده کنید و یا از یک ریمل خوب برای برجسته نشان دادن چشمانتان استفاده کنید. خیلی مهم است که چگونه آرایش می کنید، مهم این است که خودتان از تیپ و ظاهر تان راضی باشید. داشتن یک آرایش کم و طبیعی هم می تواند یک زن را زیبا و جذاب نشان دهد.

 

Number5 عطرها برای جذاب شدن معجزه می کنند

برای جذاب بودن از معجزه عطرها استفاده کنید. از یک عطر برای دلبری و خوش بو شدن استفاده کنید. استفاده از عطر علاوه بر جذب دیگران، نشان می دهد که شما برای خود اهمیت ویژه ایی قائل هستید.

 

Number6 راه رفتن و نحوه ایستادن شما تاثیر بالایی در جذابیت تان دارد

چگونه دختری جذاب و مغرور باشیم؟ یک زن جذاب همیشه محکم و صاف می ایستد. همچنین سعی می کند با مغرور بودن ، نحوه ی ایستادن و طرز راه رفتن و اعتماد به نفسش را نمایش بدهد. داشتن یک وضع بدنی خوب نشان می دهد که شما به رفتار و ظاهرتان اهمیت می دهید. اعتماد به نفس بالا داشتن باعث جذب مردان می شود. سعی کنید در رفتارهای خود با مردان اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. برای جلب توجه همسرتان ، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. صاف ایستادن نشان می دهد که شما به عملکرد و خودتان کاملا مطمئن هستید. از یک آینه برای صاف ایستادن و حفظ اعتماد به نفس وضعیت بدنی تان استفاده کنید.

 

 پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

Icon.Question چطور زن جذابی باشیم؟روانشناس آزاد نعمتی09154433487

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

 چطور زن جذابی باشیم؟ روانشناس آزاد نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1